O nas


    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku polskim i europejskim. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie foteli specjalistycznych. Naszym głównym celem jest naprawa i sprzedaż foteli specjalistycznych dla różnych gałęzi przemysłu i transportu. Dysponujemy sporą powierzchnią magazynową, która zapewnia szybką, terminową naprawę i dostawę oferowanego asortymentu w bardzo korzystnych cenach. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w serwisie i sprzedaży proponowanych produktów. Dążymy do tego aby usługa serwisowa była wykonana w możliwie jak najszybszym czasie , cechuje nas profesjonalizm, solidność i dokładność.

     Oferujemy doradztwo i wsparcie techniczne w celu optymalizacji rozwiązań kostrukcyjnych nowych projektów , które są zgodne z potrzebami naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie , jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym potrzebom odbiorców.

    W naszej firmie jesteśmy nastawieni na długotrwałą współpracę z kontrahentami. Ważna jest także dla nas dobra atmosfera w miejscu pracy oraz poprawne relacje z pracownikami.Zapraszamy !!!

Naprawa-foteli / Damiro © All Rights Reseverd | Design by W3Layouts